Pytania o koszty transportu i inne – formularz

Jednym ze sposobów kontaktu z firmą transportową Atak Logistik jest poniższy formularz. Wystarczy wypełnić wszystkie pola i kliknąć w przycisk "Wyślij". Prosimy pamiętać o podaniu niezbędnych danych kontaktowych - numeru telefonu oraz adresu e-mail. Odpowiemy na wszelkie informacje i udzielimy szczegółowych informacji dotyczących kosztów transportu, przewozu kruszyw, transportu ładunków niebezpiecznych ADR i innych towarów.

Jednym ze sposobów kontaktu z nasza firmą jest poniższy formularz. Wystarczy wypełnić wszystkie pola i kliknąć w przycisk "Wyślij". Prosimy pamiętać o podaniu niezbędnych danych kontaktowych - numeru telefonu oraz adresu e-mail.

Temat:
Treść:
Firma / imię i nazwisko:
tel. kontaktowy:
Adres mailowy:

Spedycja

przewozów ładunków całopojazdowych przewozów ładunków drobnicowych przewozów ładunków częściowych przewozów ładunków sypkich przewozów ładunków płynnych przewozów całopojazdowych 80-120m3 transportu multimodalnego

Szybki kontakt

tel. +48 91 421 09 57
fax. +48 91 421 09 58
mail: spedycja@atak.com.pl

Odwiedź naszą stronę na:

logo    Facebook.com

Atak Logistik Sp. z o.o.

została założona w maju 2011 roku. Spółka powstała na bazie doświadczenia, które od ponad 10 lat zdobywaliśmy pracując dla renomowanych firm i operatorów branży logistycznej. Nasza wiedza, wykształcenie i przede wszystkim doświadczenie pozwalają na organizację procesów transportowych i logistycznych na najwyższym poziomie. Nad bezpieczeństwem powierzonych zadań czuwają doświadczeni spedytorzy, którzy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h/dobę.