Przewóz towarów luzem lub na paletach

Galeria

Transport chłodniczy, przewóz zbóż, transport maszyn czy kruszyw – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Tak szerokie spektrum działania jest możliwe dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu naszych spedytorów, jak również dzięki najnowocześniejszym pojazdom dostosowanym do bezpiecznego transportu krajowego i międzynarodowego nawet najbardziej wymagających ładunków.

Spedycja

przewozów ładunków całopojazdowych przewozów ładunków drobnicowych przewozów ładunków częściowych przewozów ładunków sypkich przewozów ładunków płynnych przewozów całopojazdowych 80-120m3 transportu multimodalnego

Szybki kontakt

tel. +48 91 421 09 57
fax. +48 91 421 09 58
mail: spedycja@atak.com.pl

Odwiedź naszą stronę na:

logo    Facebook.com

Atak Logistik Sp. z o.o.

została założona w maju 2011 roku. Spółka powstała na bazie doświadczenia, które od ponad 10 lat zdobywaliśmy pracując dla renomowanych firm i operatorów branży logistycznej. Nasza wiedza, wykształcenie i przede wszystkim doświadczenie pozwalają na organizację procesów transportowych i logistycznych na najwyższym poziomie. Nad bezpieczeństwem powierzonych zadań czuwają doświadczeni spedytorzy, którzy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h/dobę.