Dla klientów firmy transportowej – do pobrania

Do organizacji przewozów międzynarodowych i krajowych, a szczególnie transportu ADR czy GMP, wymagane są liczne dokumenty i certyfikaty, które umieszczamy na stronie, tak by mieli Państwo pewność, że wybierają solidnego partnera. W razie pytań dotyczących kosztów transportu czy formalności, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz.

   Certyfikat kompetencji zawodowych w międzynarodowym transporcie drogowym
   Certyfikat GMP+
   Licencja na wykonywanie krajowego transportu drogowego
   Krajowy rejestr sądowy strona 1-2
   Krajowy rejestr sądowy strona 3-4
   Krajowy rejestr sądowy strona 5-6
   Polisa OC spedytora
   Decyzja o nadaniu nr NIP
   Zaświadczenie o nadaniu numeru regon
   Potwierdzenie zarejstrowania podmiotu jako podatnika VAT


Spedycja

przewozów ładunków całopojazdowych przewozów ładunków drobnicowych przewozów ładunków częściowych przewozów ładunków sypkich przewozów ładunków płynnych przewozów całopojazdowych 80-120m3 transportu multimodalnego

Szybki kontakt

tel. +48 91 421 09 57
fax. +48 91 421 09 58
mail: spedycja@atak.com.pl

Odwiedź naszą stronę na:

logo    Facebook.com

Atak Logistik Sp. z o.o.

została założona w maju 2011 roku. Spółka powstała na bazie doświadczenia, które od ponad 10 lat zdobywaliśmy pracując dla renomowanych firm i operatorów branży logistycznej. Nasza wiedza, wykształcenie i przede wszystkim doświadczenie pozwalają na organizację procesów transportowych i logistycznych na najwyższym poziomie. Nad bezpieczeństwem powierzonych zadań czuwają doświadczeni spedytorzy, którzy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h/dobę.