Transport krajowy i międzynarodowy

Firma Atak Logistik ze Szczecina oferuje kompleksowe usługi związane z przewozem ładunków o różnym charakterze. Działamy na terenie całej Europy oraz całego kraju, ale również zajmujemy się transportem towaru poza Europą, a dodatkowo wciąż poszerzamy zasięg terytorialny naszych działań. 

Transport ADR i GMP

Jesteśmy w stanie podjąć się najrozmaitszych zadań, przewozimy towar luzem lub na paletach, ładunki sypkie, płynne czy częściowe. Posiadamy uprawnienia, sprzęt i umiejętności niezbędne do świadczenia transportu ADR (materiałów niebezpiecznych) oraz transportu GMP (zbóż i pasz). Dysponujemy również specjalistycznymi pojazdami, które pozwalają na przewóz kruszyw.

Zajmujemy się spedycją – sprawnie zorganizujemy transport krajowy i międzynarodowy Państwa ładunków. Realizujemy nasze usługi zgodnie z życzeniami kontrahentów, a dzięki solidności i rzetelności zyskaliśmy spore grono stałych klientów, zarówno z Polski, jak i z krajów Europejskich.

Co zyskujesz, współpracując z naszą firmą

Przede wszystkim zapewniamy przewiezienie towarów w atrakcyjnych cenach. Stawiamy na sprawną realizację zleceń, dlatego Państwa ładunki zawsze dostarczamy na czas, co niemożliwe byłoby bez profesjonalizmu i przygotowania naszej kadry pracowniczej. Zapewniamy również bezpieczeństwo – monitorujemy towary przez całą dobę, a dodatkowo realizowane przez nas przewozy objęte są polisą ubezpieczeniową (ubezpieczenie OC spedytora, ubezpieczenie ładunków w transporcie krajowym i międzynarodowym CARGO).
Zapraszamy do współpracy!

Spedycja

przewozów ładunków całopojazdowych przewozów ładunków drobnicowych przewozów ładunków częściowych przewozów ładunków sypkich przewozów ładunków płynnych przewozów całopojazdowych 80-120m3 transportu multimodalnego

Szybki kontakt

tel. +48 91 421 09 57
fax. +48 91 421 09 58
mail: spedycja@atak.com.pl

Odwiedź naszą stronę na:

logo    Facebook.com

Atak Logistik Sp. z o.o.

została założona w maju 2011 roku. Spółka powstała na bazie doświadczenia, które od ponad 10 lat zdobywaliśmy pracując dla renomowanych firm i operatorów branży logistycznej. Nasza wiedza, wykształcenie i przede wszystkim doświadczenie pozwalają na organizację procesów transportowych i logistycznych na najwyższym poziomie. Nad bezpieczeństwem powierzonych zadań czuwają doświadczeni spedytorzy, którzy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu 24h/dobę.